3 YIL E-İMZA İLE

SÜPER 3'LÜ 100 KEP

‘Hepsi bir arada olsun, 3 yıl kafam rahat etsin’ diyorsanız SÜPER 3’LÜ 100 KEP tam size göre!

3 yıl süreyle KEP hesabınızdan, e- imza hizmetinden ve 100 KEP gönderiminden ek ücret ödemeksizin yararlanırsınız.

 • 3 yıllık KEP aboneliği
 • 3 yıllık e-imza aboneliği
 • 3 yıl boyunca kullanabileceğiniz 100 KEP gönderimi
 • 100 adet SMS İle Bildirim
 • E- Posta ile Bildirim
 • Virüs Tarama Hizmeti
 • 100 MB posta kutusu kullanımı ücretsiz
389 ,00 / 3 YIL Hemen Başvur

Bilmeniz Gerekenler

 • KEP gönderebilmek için e-imza ya da mobil imza sahibi olmanız gerekmektedir. Tarifenin içinde olan 3 yıllık e-imza hizmeti TNB KEP kardeş şirketi TNB e-imza tarafından sağlanmaktadır.
 • 100 KEP gönderiminiz bittiğinde her yeni KEP gönderiminiz için 1,5 TL / KEP karşılığı ücretlendirilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir zamanda ekonomik KEP paketlerinden satın alarak indirimli KEP gönderme olanağından yararlanabilirsiniz.
 • 100 MB’a kadar olan posta kutusu kullanımı tarifeye dahildir. 100 MB üzeri kullanımlarınızda tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek için tıklayınız.
 • KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılmaktasınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde, hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 SMS içeren SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden 12 TL karşılığı yararlandırılırsınız.
 • SMS İle BİLDİRİM hizmetinde KEP hesabınıza gelen iletilerden SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Bu tarifeden SMS ile Bildirim hizmetiyle birlikte faydalanmak isterseniz; aboneliğinizin sonuna kadar kullanabileceğiniz 100 adet SMS içeren hediye hizmet paketi hesabınıza ücretsiz tanımlanır. Hediye paket kullanımınız sona erdiğinde, tükendikçe otomatik yenilenen ve 100 adet SMS içeren avantajlı hizmet paketinden 12 TL karşılığı faydalandırılırsınız.
 • Diğer KEP kullanımlarınız bireysel hizmet tarifesine göre ücretlendirilir.
 • KEP gönderirken Kime ve Bilgi bölümlerinde yer alan her bir e-posta adresi bir KEP gönderimi olarak değerlendirilir ve her 5 MB’lik gönderim 1 KEP gönderimi olarak ücretlendirilir.
 • KEP sisteminden geçebilen maksimum KEP gönderimi 25 MB ile sınırlıdır.
 • Tarifeden yararlanmak isteyen müşterilerimizin sunulan e- imza hizmetinden yararlanabilmeleri için hesap aktivasyonu sonrasında KEP sistemine giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Fiyatlar KDV hariçtir.

TARİFE ADI KİMLER
YARARLANABİLİR?
TARİFE İLE KEP GÖNDERİMİ MÜMKÜN MÜ? TARİFE SÜRESİ E-İMZA /
MOBİL İMZA
TARİFEYE DAHİL OLAN KEP PAKETİ PAKET AŞIM KEP GÖNDERME ÜCRETİ TARİFE
TOPLAM BEDELİ
SÜPER 3'LÜKEP 100 BİREYLER 3 YIL KEP + 3 YIL E- İMZA E- İMZA 100 1,5 TL 389,00
/ 3 YIL
Bireysel Tarife Karşılaştırma
See Options & Details

Hizmet Türleri Hakkında

GÖNDER AL: Kayıtlı e-posta (KEP) alabilir ve gönderebilirsiniz. KEP gönderebilmeniz için elektronik imza (e-imza) veya mobil imza sahibi olmanız gerekmektedir. e-imza ya da mobil imzanız yok ise e-imzalı ya da mobil imzalı tarifelerimizden birini seçiniz.
SADECE AL: Bu hizmet türünde kayıtlı e-posta gönderemezsiniz. Sadece size yollanan KEP gönderilerini alabilirsiniz.

Bu Tarifede Kullanabileceğiniz Paketler

6 KEP İletili Paket
Gönderi Sayısı 6 Adet
Paket Fiyatı 7,25 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
12 KEP İletili Paket
Gönderi Sayısı 12 Adet
Paket Fiyatı 13,80 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
24 KEP İletili Paket
Gönderi Sayısı 24 Adet
Paket Fiyatı 26,50 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
48 KEP İletili Paket
Gönderi Sayısı 48 Adet
Paket Fiyatı 52 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
Paket aşımı durumunda mevcut tarifenizdeki KEP Gönderim ücreti doğrultusunda ücretlendirilirsiniz.
Paket geçerlilik süresi sonunda kullanmadığınız KEP gönderimleriniz sonraki dönemlere aktarılmaz.
Fiyatlar KDV hariçtir.
Fiyatlar, tavsiye edilen liste fiyatlarıdır.
Avantajlı KEP paketlerinden abonelik başvurunuz sırasında ilgili paket ismini seçerek yararlanabilirsiniz.
KEP hesabınızı kullanmaya başladıktan sonra da istediğinizde avantajlı KEP paketlerini online olarak almaya devam edebilirsiniz. Posta kutunuzun sol menüsünde yer alan hesap yönetimi ekranından online paket alımı yapabilirsiniz.

Tarifeye Dahil Olan Hizmetler

Sms Giriş/ Parola
KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılırsınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde; hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmeti 100 SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz ve 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı yenilenir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS GİRİŞ/ PAROLA paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
KEP Rehber Sorgulama
KEP göndermek istediğiniz kişi ya da kurumun KEP hesap adresi bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KEP Kayıt Sorgulama
Yasal geçerliliği olan ve 20 yıl süreyle saklanan, KEP gönderiminize ilişkin kayıtlara ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz.
Posta Kutusu Alanı
100 MB’lık posta kutusu alanı bu tarife ile ücretsiz sunulmaktadır. 100 MB üzeri kullanımlarınız fatura kesim tarihindeki aylık kullanım ortalaması üzerinden ücretlendirilir. Tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek için
tıklayınız.

Ek Hizmetler

SMS İLE BİLDİRİM
KEP hesabınıza gelen iletilerinden cep telefonunuza gönderilecek SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz «SMS ile Bildirim» hizmeti 100 adet SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Avantajlı paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı otomatik yenilenecektir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS ile Bildirim Hizmeti paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
E-posta İle Bildirim
KEP hesabınıza gelen e-postalar için sürekli kullandığınız e-posta adresinize bilgi iletilmesi hizmetinden yararlanarak, anında haberdar olursunuz. Bu hizmet 5 TL/ YIL karşılığı ücretlendirilmektedir. Tarife ile sunulan ücretsiz E- posta ile Bildirim hizmetine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
Virüs Tarama
KEP hesabınıza gelen ve giden e-postalara virüs tarama işlemi yapılır. Bu hizmet 5 TL/ YIL karşılığı ücretlendirilmektedir. Tarife ile sunulan ücretsiz Virüs Tarama hizmetine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
Online başvuru sırasında SMS ile bildirim, E-posta ile bildirim ve Virüs tarama hizmetlerini seçebilir ve tarifeniz ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Size Özel Fırsatlar

Süper 3'lü 100 KEP

3 yıllık KEP aboneliği

3 yıllık e-imza aboneliği

3 yıl boyunca kullanabileceğiniz 100 KEP gönderimi

100 adet SMS İle Bildirim

E- Posta ile Bildirim

Virüs Tarama Hizmeti

100 MB posta kutusu kullanımı ücretsiz

DETAYLAR
Süper 3'lü 300 KEP

3 yıllık KEP aboneliği

3 yıllık e-imza aboneliği

3 yıl boyunca kullanabileceğiniz 300 KEP gönderimi

300 adet SMS İle Bildirim

E- Posta ile Bildirim

Virüs Tarama Hizmeti

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR
3 Yıllık Eko KEP 90

3 Yıllık KEP aboneliği

3 Yıl boyunca kullanabileceğiniz 90 KEP gönderimi

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR